Priemyselná výroba
Peter Džačovský
Obrábanie kovov
- Obec
- Ľutina
- Od roku
- 1996
- IČO
- 34 509 186
Peter Džačovský
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 082 57 Ľutina
- Na trhu od
- 1. apríla 1996
- IČO
- 34 509 186
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 25.53)
- Obrábanie kovov
Podnikanie v číslach
- 30
- rokov na trhu
- 1996
- rok vzniku
- 3
- položky predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Peter Džačovský
Peter Džačovský – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Ľutina. Podniká od 1. apríla 1996.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Obrábanie kovov“ (25.53). Predmet podnikania tvorí 3 položky, napríklad zámočníctvo - zváračstvo, sprostredkovanie obchodu a služieb a bchodná činnosť v rozsahu voľnej živnosti.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Peter Džačovský
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 34 509 186
- Dátum vzniku
- 1. apríla 1996
- Miesto podnikania
- 082 57 Ľutina
- Živnostenský register
- Okresný úrad Prešov, vložka č. 708-13005
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 25.53)
- Obrábanie kovov
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Peter Džačovský zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 3 položky.
-
Zámočníctvo - zváračstvo
-
Sprostredkovanie obchodu a služieb
-
Bchodná činnosť v rozsahu voľnej živnosti
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Peter Džačovský?
Miesto podnikania je v obci 082 57 Ľutina.
Čím sa Peter Džačovský zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Obrábanie kovov“ (25.53). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: zámočníctvo - zváračstvo; sprostredkovanie obchodu a služieb; bchodná činnosť v rozsahu voľnej živnosti.
Aké je IČO – Peter Džačovský?
IČO je 34 509 186.
Odkedy podniká Peter Džačovský?
Podnikanie začalo 1. apríla 1996. Na trhu pôsobí 30 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.